محصولات جدید
کد محصول :
CDV-35A ساخت کره
235000 تومان
کد محصول :
CDV-43N ساخت کره
340000 تومان
کد محصول :
CDV-43Q ساخت کره
395000 تومان
جزییات محصول
کد محصول : 
عنوان محصول : Label
توضیحات بیشتر : 

مدل evolus 90 یکی از مدل های پرکاربرد و پیشرفته اپراتور درب اتوماتیک شیشه ای لابل ساخت کشور ایتالیا می باشد. مشخصات فنی و جزئیات مربوط به این مدل اپراتور درب اتوماتیک در زیر به صورت کامل قابل مشاهده است.

 

درب اتوماتیک شیشه ای

 

مشخصات فنی مدل Evolus90 :

موتور : موتور بکار رفته در این مدل موتور dunker motoren ساخت کشور آلمان می باشد که یکی از برترین موتورهای دنیا در صنعت درب اتوماتیک می باشد. کیفیت ساخت و قدرت و دوام این موتور یکی از خصوصیات ویژه آن می باشد.

 

موتور درب اتوماتیک شیشه ای

مشخصات جعبه کنترل : مدار فرمان بکار رفته در این مدل از اپراتور درب اتوماتیک شیشه ای لابل کامل هوشمند و دارای عیب یاب میکروپروسسوری و بدون نیاز به استاپلایزر(مدار الکترونیکی این سیستم به گونه ای طراحی شده است که به صورت خودکار از نواسانات برقی جلوگیری می کند) ، این سیستم درب اتوماتیک دارای شارژر پیشرفته برای شارژ باطری پشتیبان یا باطری کارکرد بکار گرفته شده در سیستم می باشد.

جعبه فرمان درب اتوماتیک شیشه ای

ریل و کاور این سیستم دارای مقطع آلومینیومی ریل قابل تعویض با 5 سال گارانتی بدون قید و شرط می باشد.

این مدل از اپراتور درب اتوماتیک شیشه ای لابل بدون محدودیت تردد می باشد.

مناسب برای وزن :

این مدل از اپراتور درب اتوماتیک شیشه ای لابل قابلیت اتصال مستقیم به سیستم های اطفاء حریق و کارت خوان را دارد.

اپراتور درب اتوماتیک شیشه ای

 سنسورهای چشمی سیستم : سنسورهای بکار رفته در سیستم این اپراتور درب اتوماتیک شیشه ای ساخت خود کمپانی LABEL ایتالیا می باشند و با تکنولوژی سنسورهای چشمی ماکروویو BEA بلژیک برابری می کنند، همچنین سنسور های چشمی پرده ای مایکروویو (AX II) ساخت این کمپانی در صورت نیاز قابل عرضه می باشد که در مکانهایی که امکان نصب سنسور فتوسل در بین درب سیستم وجود ندارد ، این نوع سنسور چشمی به صورت همزمان کار هر دو سنسور(سنسور چشمی مایکروویو و سنسور چشمی فتوسل) را انجام می دهد.

کلید تعیین وضعیت : اپراتور درب اتوماتیک شیشه ای LABEL مدل Evolus90 دارای کلید تعیین وضعیت سوئیچی با قابلیت تنظیم سیستم در 5 وضعیت : دائم باز - قفل - اتوماتیک - زمستانه - فقط ورود یا فقط خروج و یا کلید تعیین وضعیت دیجیتال با قابلیت تنظیم سیستم در 7 وضعیت : دائم باز - قفل - اتوماتیک - زمستانه - فقط ورود - فقط خروج - کنترل دستی می باشد.

   درب اتوماتیک شیشه ای  درب شیشه ای اتوماتیک

قطعات و گزینه های قابل افزایش به این سیستم درب اتوماتیک (options) : باطری بکاپ ، قفل برقی، باطری کارکرد ، سنسور چشمی پرده ای مایکروویو ، کلید تعیین وضعیت دیجیتال

سایر توضیحات : اپراتور درب اتوماتیک شیشه ای LABEL ایتالیا مدل Evolus90 و تمامی متعلقات سیستم ساخت کشور ایتالیا و مطابق با استانداردهای روز اروپا می باشد.

 

 دربهای اتوماتیک شیشه ای